CinemacabrapI KONIEC… czekania na bonusik. Świat istnieje dalej i ma się całkiem dobrze – no i dobrze. Bez świata nie byłoby kina, nie byłoby gier wideo, nie byłoby książek, muzyki, domowego rapu, bigosu, drapaczek do pleców, owsików, problemów z internetem, chytrych bab z Radomia i wielu innych ciekawych rzeczy.
Rzekłem.
Mądre to słowa, zaiste. Mój autorytet w Waszych oczach właśnie urósł niebotycznie i gdyby jednak jakiś Koniec Świata nastąpił, możecie mnie pisać na wodza grupki ocalałych.
A tymczasem zapraszam Was na EKSKLUZYWNY pokaz teledysku mej produkcji – co widać na pierwszy rzut oka – który to trafia tylko i wyłącznie do rąk Waszych. Dlatego m.in. jest na vimeo, a nie YouTube. Kiedyś tam pewnie się pokaże, ale będziecie wtedy zajęci dużo ważniejszymi sprawami, żeby mieć mi za złe.
Np. walką z radskorpionami i szukaniem stimpacków.

N-joy – i nie zapomnijcie zajrzeć na cinemacabra.pl gdy już ruszymy 🙂

ps: podziękowania dla Janka, Artura, Kazika, Wojtka, Justyny, Goi, Moniki, Mira, Łukasza, Juliana, Zuzy, babci, taty, cioci, wuja i Natalie Portman za pomoc przy nagrywaniu klipu. Bez Was tak grubo bym nie wyszedł! :*

———
Pawlik

Leave a Reply